I Komunia Święta 2021 – zapisy oraz spotkania:

• Prosimy o wypełnienie deklaracji zgłoszeniowej i przekazanie jej do parafii po każdej Mszy św. albo w godzinach otwarcia biura parafialnego.
  • Deklaracja i dane do zapisupobierz
  • Harmonogram spotkań (cz. 2)pobierz

Bierzmowanie w 2021 – zapisy oraz spotkania:

Młodzież klas I szkoły ponadpodstawowej zapraszamy na spotkanie  dla kandydatów do bierzmowania w 2021 roku w niedzielę na godzinę 12.30 do kościoła.

Kolejne spotkanie:

• PIĄTEK:
  • 05.03.2021 godz. 18.30 – Msza św. z oprawą liturgii kandydatów do bierzmowania oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  • 07.03.2021  – spotkanie w  ramach udziału w rekolekcjach wielkopostnych.
  • 14.03.2021 godz. 12.30 – spotkanie w kościele (obowiązkowo wszyscy kandydaci!).
  • Kandydaci przynoszą na kartkach – imię jakie przyjmują na Bierzmowaniu oraz imię i nazwisko świadka.
  • Przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa zgodnie z nowymi wytycznymi (zakrywamy usta i nos oraz zachowujemy bezpieczną odległość).
  • Spotkania  – odbywają się w kościele zawsze w niedzielę o godzinie 12.30.
  • Prosimy o zgłoszenia bezpośrednio do ks. Krystiana