Parafia Matki Bożej Bolesnej

Gdynia Orłowo

Wybrane wiadomości

Pomoc Norbertankom z Ibramowic

Dramatyczny apel siostry Przeoryszy klasztoru Siostry, które żyją wyłącznie z darów i przyjmowania grup pielgrzymów, znalazły się w dramatycznej sytuacji. Proszą o wsparcie - tutaj przeczytasz

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.03.29)

5. Niedziela Wielkiego Postu 29 marca 2020 1. Zawierzenie naszej parafii Niepokalanemu Sercu Maryi W minioną środę (25.03), w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w południe, w łączności

Ratujemy naszą Parafię

Ten wpis jest dziełem Parafian, a nie księży Kto pamięta, że nasza Parafia potrzebuje wsparcia finansowego, aby istnieć?

Słowo Metropolity Gdańskiego (2020.03.22)

Drodzy Bracia Kapłani i Osoby Życia Konsekrowanego! Umiłowani Wierni Archidiecezji Gdańskiej! Przeżywane przez naszą Ojczyznę i niemal całą wspólnotę ludzką trudne dni epidemii stawiają przed nami

Centrum kryzysowe Caritas – potrzebna Twoja pomoc!

Wspomóż, dopełnij dzieło wielkopostne Ważny komunikat od Centrum kryzysowego CARITAS Archidiecezji Gdańskiej W sytuacji stanu epidemii w Polsce, Caritas Archidiecezji Gdańskiej uruchomiła CENTRUM KRYZYSOWE. Osobom znajdującym

Wybrane wiadomości

We Celebrate The Creator

Avada Church is a movement of churches working together to change the nation through a network of church leaders, national gatherings, training events and resources. Giving God all the glory He deserves.

To enable this to happen there are people and teams all across the nation pushing this common vision. All this requires time, investment and application of the gifts God has given to each of us.

LEARN MORE

Being a Christian is more than just an instantaneous conversion – it is a daily process whereby you grow to be more and more like Christ.

Billy Graham

Darkness cannot drive out darkness; only light can do that. Hate cannot drive out hate; only love can do that.

Martin Luther King, Jr.

God cannot give us a happiness and peace apart from Himself, because it is not there. There is no such thing.

C. S. Lewis

Upcoming Events

Najnowsze informacje

Tutaj dajemy ładne hasło zachęcające do działania