Ogłoszenia duszpasterskie (2021.10.03)

XXVII Niedziela Zwykła

3 października 2021

1. Październik – miesiąc różańcowy

• W październiku – miesiącu różańcowym, zapraszamy do wspólnotowego odmawiania różańca.
  • Odmawiamy go codziennie o godz. 18.00. W miesiącu październiku wraz z kapłanem, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  • Dzieci zapraszamy w każdy wtorek i czwartek do odmawiania modlitwy różańcowej.

2. Pierwszy czwartek miesiąca

• Czwartekadoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za kapłanów o nowe powołania, po Mszy św. wieczornej i Koronce do Miłosierdzia Bożego, zakończona wspólnymi nieszporami o godz. 20.15.

3. Dar Kościoła i Msza

• W piątek tj. drugi piątek miesiąca zapraszamy także do uczestnictwa w spotkaniu „Dar Kościoła” po Mszy św. wieczornej, połączonego z adoracją, konferencją i modlitwą.

4. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:

5. XXI Dzień Papieski – niedziela,10 października

• W przyszłą niedzielę 10 października obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Non abiate paura” to znaczy; Nie lękajcie się!

6. Nabożeństwa w tym tygodniu

7. Zapraszamy na spotkania Grup Duszpasterskich

8. Przyjmowanie Komunii św.

• Komunię św. w naszej parafii w miarę możliwości przyjmujemy na klęcząco, aby uniknąć kontaktu twarzą w twarz.
  • Osoby pragnące przyjąć komunię św. na rękę podchodzą jako pierwsze, zaraz po słowach „Oto Baranek Boży„.

9. Ostatnie pożegnanie

• W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie:
    ✝ śp. Janusza Kenc, Pomódlmy się w jego intencji: Dobry Jezu…

10. Intencje mszalne

11. Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej

W zakrystii po każdej Mszy św. możemy nabyć prasę Katolicką:

• Tygodnik – Gościa Niedzielnego;
  • Tygodnik – Niedziela;
  • Miesięcznik Polskiego Związku Kobiet Katolickich – List do Pani;
  • Czasopismo poświęcone Pismu Świętemu – Galilea.
  • Biuletyn parafialny – Orłowski Zwiastunpowróci we wrześniu (po wakacyjnej przerwie).

Niech Dobry Bóg Wam błogosławi