Ogłoszenia Duszpasterskie

Archiwum ogłoszeń – 2019

Wielki Tydzień 2023

To najważniejszy Tydzień w roku! Mamy pewność, że Pan zwyciężył zło. Już nie błądzimy, ale jesteśmy na drodze do Zbawienia. Przyjdź na Triduum Paschalne. Tutaj znajdziesz terminarz - spowiedź, Adoracja, Msze.

Rekolekcje Wielkopostne 2023

Zapraszamy na Rekolekcje 12-15 marca 2023. Zarezerwuj czas w kalendarzu. Przyjdź, zbliż się z nami do Pana. Czekamy na Ciebie!

Kolęda 2023 (2-26 stycznia)

W tym roku wracamy do tradycyjnej formy kolędy. Zmienia się na ten czas godzina wieczornej Mszy św. w tygodniu. Sprawdź plan wizyt!

Rekolekcje przed odpustem parafialnym

W dniach 11-15 września 2022 zapraszamy na Rekolekcje Parafialne. Zakończymy je odpustem dla zmarłych (środa) i żywych (czwartek). Rekolekcje poprowadzi ks. Tadeusz Musz.

Kolęda 2022 (3-22 stycznia)

Zapoznaj się z zasadami i porządkiem Kolędy w styczniu 2022 roku. Zapraszamy na Mszę za mieszkańców Twojej ulicy (poznaj daty), możesz też zaprosić kapłanów do Twojego domu.

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.12.27)

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa 27 grudnia 2020 1. Podziękowania dla ofiarodawcy ikon Dziękuję ofiarodawcy dwóch nowych ikon: Mandylionu – ikony Oblicza Jezusa z chusty Św. Weroniki i Siedmiu Boleści Matki Bożej. Niech tchnące pokojem i miłością Święte Oblicze Jezusa wypełnia naszą duszę a przez zasługi boleści Maryi niech Bóg

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.12.13)

III Niedziela Adwentu 13 grudnia 2020 1. Druga niedziela miesiąca – taca inwestycyjna Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, na cele inwestycyjne.Obecnie kończymy remont ratunkowy XVI - wiecznej więźby dachowej na naszym kościele i wymianę instalacji elektrycznej.Zachęcamy do zobaczenia zdjęć z przebiegu remontu – tutajOfiary można

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.12.06)

II Niedziela Adwentu 6 grudnia 2020 1. Adwent - czas oczekiwania na przyjście Pana Okres Adwentu to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy do wspólnego czuwania poprzez udział w codziennych roratach: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o 7.00 rano. Dzieci i dorosłych prosimy o

Przejdź do góry