Ogłoszenia Duszpasterskie

Archiwum ogłoszeń – 2019

Rekolekcje przed odpustem parafialnym

W dniach 11-15 września 2022 zapraszamy na Rekolekcje Parafialne. Zakończymy je odpustem dla zmarłych (środa) i żywych (czwartek). Rekolekcje poprowadzi ks. Tadeusz Musz.

Kolęda 2022 (3-22 stycznia)

Zapoznaj się z zasadami i porządkiem Kolędy w styczniu 2022 roku. Zapraszamy na Mszę za mieszkańców Twojej ulicy (poznaj daty), możesz też zaprosić kapłanów do Twojego domu.

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.12.27)

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa 27 grudnia 2020 1. Podziękowania dla ofiarodawcy ikon Dziękuję ofiarodawcy dwóch nowych ikon: Mandylionu – ikony Oblicza Jezusa z chusty Św. Weroniki i Siedmiu Boleści Matki Bożej. Niech tchnące pokojem i miłością Święte Oblicze Jezusa wypełnia naszą duszę a przez zasługi boleści Maryi niech Bóg

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.12.13)

III Niedziela Adwentu 13 grudnia 2020 1. Druga niedziela miesiąca – taca inwestycyjna Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, na cele inwestycyjne.Obecnie kończymy remont ratunkowy XVI - wiecznej więźby dachowej na naszym kościele i wymianę instalacji elektrycznej.Zachęcamy do zobaczenia zdjęć z przebiegu remontu – tutajOfiary można

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.12.06)

II Niedziela Adwentu 6 grudnia 2020 1. Adwent - czas oczekiwania na przyjście Pana Okres Adwentu to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy do wspólnego czuwania poprzez udział w codziennych roratach: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o 7.00 rano. Dzieci i dorosłych prosimy o

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.11.29)

I Niedziela Adwentu 29 listopada 2020 1. Adwent - czas oczekiwania na przyjście Pana Rozpoczynamy okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy do wspólnego czuwania poprzez udział w codziennych roratach: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o 7.00 rano. Dzieci na roraty przychodzą

Wspierajmy naszą Parafię

N A S Z A Parafia. Bez naszego wsparcia finansowego nie może istnieć. Czy pamiętasz? Prowadzimy kosztowny remont, jest nas mało na Mszach...

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.11.22)

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 22 listopada 2020 1. NIEDZIELA, 22 listopada - Solidarni z Kościołem Prześladowanym Dziś zgodnie z zapowiedzią, po mszach św. będzie możliwość złożenia do puszek ofiary na Kościół Republiki Środkowoafrykańskiej, w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wsparcie! 2. ŚRODA,

Ogłoszenia duszpasterskie (2020.11.15)

33. Niedziela zwykła 15 listopada 2020 1. NIEDZIELA, 15 listopada - IV Wieczerniki Orłowskie Modlitwy Witamy w naszej parafii ks. Łukasza Wisieckiego ze Świecia, Moderatora Domowego Kościoła Diecezji Pelplińskiej.Od dziś w naszej parafii rozpoczynamy IV Orłowskie Wieczerniki Modlitwy.W tym roku, z racji pandemii, będą miały nieco bardziej kameralny charakter, ale dziś

Przejdź do góry