Bez Ciebie to nie to samo… Nasza Parafia potrzebuje Twojej pomocy. Razem będziemy chwalić Boga w godny sposób. I sprawniej działać – pomagając jedni drugim.

Oprawa muzyczna

Rekrutujemy wokalistów, muzyków, śpiewaków amatorów i tych, którzy uwielbiają chwalić Pana pieśnią!

Mamy kilka chórów, z których możesz wziąć udział. Jestem pewien, że pomyślałeś o wszystkich powodach, dla których nie chciałeś dołączyć: „Naprawdę nie mogę śpiewać, bo…”. lub „W tym czasie mam już inne spotkanie…”. Ale czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się spróbować?

Dowiedz się o muzyce sakralnej i rozwijaj się! Naucz się by zostać kantorem psalmu responsorskiego lub aklamacji ewangelicznej! Śpiewanie w chórze to także wspaniały sposób na wzmocnienie życia w wierze.

• Chór mieszany – STELLA MARIS: spotkania – poniedziałek i czwartek o godzinie 17.00.
  • Zespół muzyczny IMMACULATA: spotkania – piątek o godzinie 18.00.

Oprawa liturgiczna

Chcesz służyć na Mszy św. Jako lektor, zakrystianin lub ministrant? Prowadzimy szkolenia w tej tematyce!

Nie jest wymagane żadne doświadczenie i każda pomoc jest bardzo ceniona! Nie bój się tylko spróbuj. Posługa liturgiczna, uwrażliwia ludzi na piękno służby!

Spotkania dla kandydatów – czwartek o godzinie 19.00 lub w sobotę o godzinie 16.00.

Poszukujmy do wolontariatu w parafii również:

• Grafików komputerowych,
  • dźwiękowców,
  • informatyków.

Dziękuję za Twoje zainteresowanie i pozytywne odczytanie tego zaproszenia

Proszę o kontakt: ks. Krystian Klimek