15 marca 2020 r.

7:00 – TVP 1 z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach
7.00 – Radio Plus z Bazyliki św. Brygidy
9:00 – Polskie Radio (Program Pierwszy) i Radio Maryja z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie
9.00 – na facebookowym profilu „Parafia Matki Bożej Fatimskiej Gdańsk Żabianka”
9:30 – Telewizja TRWAM z Jasnej Góry
10.00 – na facebookowym profilu „Gość Gdański” z Archikatedry Oliwskiej w Gdańsku
11.00 – TVP 1 z Jasnej Góry
11.00 – Radio Plus z kościoła seminaryjnego w Warszawie
12.00 – Radio Gdańsk z kościoła św. Elżbiety w Gdańsku dla polskich marynarzy i rybaków oraz rodaków poza granicami kraju
12.00 – na facebookowym profilu „Parafia Matki Bożej Fatimskiej Gdańsk Żabianka”
13:00 – TVP POLONIA z kościoła pw. św. Joachima w Sosnowcu
18.00 – na facebookowym profilu „Parafia Matki Bożej Fatimskiej Gdańsk Żabianka”
20.00 – na facebookowym profilu „Gość Gdański” z Archikatedry Oliwskiej

TV Chopin (Wejherowo, Reda, Rumia, Strzebielino, Gniewino, Bożepole, Puck) – kanały od 43 do 54, na których można oglądać bezpośrednie transmisje Mszy św.

Internet. Codziennie znajdziesz liczne transmisje Mszy św. w internecie: https://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/

Kolejny tydzień

Poniedziałek (16 marca) – niedziela (22 marca)

• 7:00 – TVP1 z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach

Poniedziałek (16 marca) – piątek (20 marca)

• 20:00 – z Jasnej Góry w intencji ustania epidemii, TVP3 pasmo ogólnopolskie oraz na kanale YouToube dostępnym na stronach internetowych: jasnagora.plepiskopat.pl

Transmisja Mszy Świętej z kościoła św. Elżbiety w Gdańsku dla polskich marynarzy i rybaków oraz rodaków poza granicami kraju

• Transmisja w Radio Gdańsk:
    – Sobota – godz. 23.00
    – Niedziela – godz. 12.00
  • Ponadto odbiór: Satelita Eutelsat Hot Bird; na platformie NC+ kanał 230
  • Internet: external.polskieradio.pl

Ponadto, transmisje Mszy Świętych będą dostępne za pośrednictwem innych telewizji, stacji radiowych oraz w internecie.

Transmitującym lokalnie zwracamy uwagę, iż zawsze musi to być transmisja na żywo, aby wierni mogli uczestniczyć w aktualnie sprawowanej Eucharystii.

Zachęcamy do uruchomienia tam, gdzie techniczne możliwości na to pozwalają, transmisji liturgii Mszy św. czy nabożeństw wielkopostnych on-line, za pomocą mediów społecznościowych.