Eucharystia – czy rozumiesz, czym jest?

Msza Św. to nie jest obowiązek. To jest przywilej!

Chrystus nieustannie oddaje za nas życie. Aby nas ratować. To – wg słów Pana Jezusa objawionych współcześnie – ofiara ponadczasowa i pozaczasowa. Ona nas ratuje w każdej chwili życia ziemskiego.

Dusze czyśćcowe za największy skarb życia ziemskiego uważają możliwość uczestnictwa w Eucharystii i Adoracji Najświętszego Sakramentu. Słyszeliśmy to w wielu objawieniach. To jest nasze lekarstwo na nieśmiertelność. Antidotum na śmierć.

Dziękuj Bogu za dar Eucharystii. Bierz w niej udział tak często, jak to możliwe – nawet codziennie. Bądź – dzięki czystemu sercu – chodzącym Tabernakulum.

Poznaj skarby, które daje nam Bóg w trakcie Eucharystii.

Eucharystia – rzeczywista obecność Jezusa | Znaki i cuda | ks. Mieczysław Piotrowski TChr
Konferencja wygłoszona podczas rekolekcji Ruchu Czystych Serc i Ruchu Czystych Serc Małżeństw w Gródku nad Dunajcem (2018 rok).