Archiwum ogłoszeń – 2019

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.10.24)

Dzisiaj jest Niedziela Misyjna. Pan Jezus zostawił nam Ewangelizację, jako najważniejsze zadanie do wykonania. Realizujemy to przez nasze życie, modlitwę, pracę misyjną lub jej wsparcie. Pamiętasz o tym?

Ktokolwiek widział – prosimy o pomoc!

Prosimy o pomoc. Zaginął parafianin z Kamiennego Potoku, znany chirurg-onkolog. Jeżeli cokolwiek wiesz i możesz przyczynić się do jego odnalezienia, działaj niezwłocznie.

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.10.17)

Z końcem miesiąca nastaje kres posługi Sióstr Elżbietanek na terenie naszej Parafii. Czy modlisz się o powołania i świętość osób konsekrowanych? Codziennie zapraszamy na różaniec. W tym tygodniu nabożeństwo do św. Rity - przyjdź!

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.10.10)

Taca inwestycyjna - remontujemy sufit prezbiterium. Sprawdź fotografie z jego stanem! Dzisiaj 21-szy Dzień Papieski. W środę ostatnie w tym roku czuwanie fatimskie - zapraszamy!

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.10.03)

Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. Czekamy na Ciebie codziennie o 18.00 (przed Mszą wieczorną). Przyjdziesz? Zapraszamy dzieci (szczególnie we wtorek i czwartek). Prosimy opiekunów o danie im wspaniałego przykładu. W piątek spotkanie "Dar Kościoła" - warto!

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.09.26)

Jaki piękny tydzień - pełen wspomnień wielkich świętych Kościoła! Znajdź czas i przeczytaj o nich, aby uczyć się wzrastania w świętości! W kolejnym tygodniu pierwsze dni miesiąca: czwartek, piątek i sobota. Zaplanuj czas na modlitwę. Bóg w swojej Łasce daje nam w te dni wielkie dary.

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.09.19)

W tym tygodniu zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo do św. Rity. Pan Bóg błogosławi nam nabożeństwami i spotkaniami grup parafialnych - podajemy ich listę. "Żyje się raz, a potem sąd" - spieszmy się korzystać z otrzymanych Łask Bożych, póki jesteśmy na tym świecie.

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.09.12)

Rozpoczynamy Rekolekcje przed odpustem parafialnym. Uzyskaj ten wielki dar dla siebie i zmarłych. Komunia św. i Bierzmowanie - dzisiaj zapisy i spotkania. Kurs biblijny - zachęcamy do zapisania się.

Ogłoszenia duszpasterskie (2021.09.05)

Dzisiaj zbiórka na pomoc Afgańczykom i taca na cele inwestycyjne. W tym tygodniu wiele się dzieje! Zaczynamy spotkania Grup Parafialnych - zapraszamy Cię do dołączenia. Przygotowujemy się do Rekolekcji parafialnych.