Kaplica szpitala jest miejscem które zachwyca.

Jest położona na terenie Szpitala w Gdyni Orłowie i jest otwarta dla pacjentów, personelu oraz osób odwiedzających chorych.

W kaplicy znajdziesz przede wszystkim Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Przechowujemy tutaj także relikwie trójki świętych Kościoła Katolickiego.

Kaplica jest pełna elementów przypominających nam o niezmierzonym bogactwie Łask i Tradycji Kościoła. Któż zdoła je wszystkie zgłębić?

Pan Bóg obdarzył swój Kościół tak licznymi Błogosławieństwami, Znakami i drogami do zbawienia, że możemy czuć się najbardziej uprzywilejowaną grupą Chrześcijan.

Zapraszamy wszystkich do Adoracji Najświętszego Sakramentu.

A może chcesz porozmawiać o Jezusie i Jego zaproszeniu do życia wiecznego?

Zwróć się do księdza Andrzeja i jego współbraci w kapłaństwie. W kaplicy lub w miejscowej Parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej.

Jak mawiał niezapomniany ks. Piotr Pawlukiewicz (posłuchaj jego nauk): Bóg codziennie szuka sposobu, aby Cię zbawić.

Możesz odpowiedzieć na Jego zaproszenie!