Przygotowania prowadzi Pani mgr Urszula Janusz wraz z ks. Pawłem.

W razie pytań pani Urszula służy pomocą – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio lub pod adresem przygotowaniedokomunii@wp.pl .

• Grupa I – 16.00 – 16.45
  • Grupa II – 17.00 – 17.45

Dokument dla Rodziców (dane dziecka, zgody, RODO, „mały katechizm”)

• prosimy o ściągnięcie dokumentu z usługi Dokumenty Google (polecenie Plik > Pobierz).
  • Można wybrać jeden z kilku formatów (np. Word, Open Office, PDF) celem edycji w komputerze lub wydrukować dokument i wypełnić odręcznie.

Jak przygotowujemy się do Komunii w naszej Parafii

• Msza św. dla dzieci przygotowujących się do komunii jest obowiązkowa w KAŻDĄ niedzielę w naszej parafii o godz.11.30.
  • Chłopcy 10 minut przed Mszą św. w każdą niedzielę mogą udać się do zachrystii i służyć do Mszy św. z ks. Pawłem.
  • Różaniec, książeczka, medalik nabywają Państwo we własnym zakresie.
  • Proszę o przestrzeganie harmonogramu sprawdzania wiedzy z zakresu Małego Katechizmu.

Harmonogram spotkań dla dzieci

Spotykamy się w salce pod plebanią (szklane wejście). Po spotkaniu udajemy się na Mszę św. Dzieci na grupy podzielę po zapisach.

3 pażdziernika na Mszy św. poświęcenie różańców

10 października godz.10.45 – gr.I

17 października godz.10.45-  gr.II

W październiku – we wtorki i czwartki wszystkie dzieci uczestniczą w nabożeństwie różańcowym.

7 listopada na Mszy św. poświecenie książeczek

14 listopada godz.10.45 – gr.I

21 listopada godz.10.45 – gr.II

05 grudnia na Mszy św. poświęcenie medalików

12 grudnia godz.10.45 – gr.I

19 grudnia godz.10.45 – gr.II

9 stycznia na Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych z rodzicami (przynosimy świecę z Chrztu św.)

16 stycznia godz.10.45 – gr.I

23 stycznia godz.10.45 – gr.II