Ogłoszenia pozostałe
Zapraszamy do lektury. Na tej stronie prezentujemy bieżące wydarzenia z życia Parafii i służące pogłębianiu wiary.
- Pielgrzymka do Japonii (2027)Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Japonii śladami Św. Maksymiliana Kolbe Termin: 31 stycznia – 10 lutego 2027. Koszt to 14 500 zł i 900 USD. Program zawieszony jest w gablocie oraz dostępny poniżej. Dla zainteresowanych dostępny jest również w zakrystii. Zapisy po mszach św. w zakrystii. Szczegółowe informacje i program wyjazdu Zapraszamy do lektury tego…
- Zima 2026 – wspomnienieKilka fotografii i podsumowanie zimy 2026. Najbardziej śnieżnej i mroźnej od 20 lat.
- Nowenna o znalezienie pracy do św. Josemaria EscrivaChcesz prosić o pokierowanie i rozpoznanie swojej życiowej roli w pracy? Zwróć się do ks. Josemarii w 9-dniowej modlitwie.
- Po co komu post?Zastanawiasz się czasami nad tym pytaniem? Znajdź odpowiedzi i zapamiętaj. Bo mogą się przydać także w rozmowie z niewierzącymi.
- Święta kościelnePoznaj daty świąt w 2026 roku. Nakazane, inne ważne uroczystości, święta patronów. Zapisz je już teraz w swoim kalendarzu. Widzimy się na Mszach -na Chwałę Pana i dla naszego zbawienia!
- Dramat dzieci nienarodzonych – wezwanie do modlitwyWstrząsająca historia małego Samuela i wezwanie do modlitwy. Ty i ja, każdy z nas może pomóc.
- Litania do św. Ludwika Marii Grignion de MontfortZapraszamy do odmawiania Litanii do św. Ludwika, który wstawia się za nami do Pana.
- Nowenna do św Ludwika Marii Grignion de MontfortRozważania i modlitwa w formie 9-dniowej nowenny do niezwykłego świętego, który wstawia się za nami.
- Przesłanie Fatimy: Oto jak uniknąć piekłaMatka Boża objawiła w Fatimie, że zbliżamy się do czasów ostatecznych. Przeczytaj, jak możemy oddać się Bogu w codziennym życiu. Jest czas miłosierdzia – działajmy, zanim nadejdzie czas sprawiedliwości.
- Cud różańcowy w HiroszimiePrzeczytaj historię cudu, który ocalił Jezuitów podczas wybuchu w Hiroszimie (wśród nich Polak – o. Hubert Cieślik). Wszyscy ocaleli, dzięki Matce Bożej. Naukowcy badali ich ponad 200 razy nie mogąc zrozumieć, co się stało.
