Ludobójstwo w Wandei – duma Francji

Czy wiesz, że współczesna Francja jest zbudowana na nienawiści do chrześcijaństwa (idea „państwa laickiego”) oraz pierwszej nowożytnej rewolucji z masowymi morderstwami?

Gdy się temu głębiej przyjrzeć, mamy nikłe powody do zachwytu nad kulturą tego kraju.

W przeciwieństwie do tego, co nam wmawiano od dziesięcioleci (rzekoma wyższość kultury francuskiej nad polską). Otóż Francja jest tylko cieniem dawnej katolickiej „pierwszej córy Kościoła”.

Rewolucja Francuska była po prostu pierwszą rewolucją bolszewicką.

Kolejne wybuchały w różnych punktach świata i zostawiały po sobie jedynie śmierć i zniszczenie. Pomimo obietnic oświecenia i szczęścia.

Film o ludobójstwie w Wandei

Wandea to część Francji położona w zachodniej części kraju (oznaczona na poniższej mapie).

Umiejscowienie departamentu Wandea na mapie Francji z początku XIX wieku.

W trakcie rewolucji, ludność Wandei gorąco przeciwstawiła się jakobinom.

Sprzeciw mieszkańców Wandei został krwawo stłumiony przez rewolucjonistów. Zamordowali ponad 100 tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci.

Po raz pierwszy we współczesnej Europie zastosowano masowe morderstwa ludności cywilnej na tak ogromną skalę i z użyciem nowych środków technicznych (np. topienie na rzece barek wypełnionych zamkniętymi w środku cywilami).

Dystrubutor Rafael Film zaprasza na film fabularny powstanie Wandejczyków przeciwko rewolucjonistom francuskim. Więcej szczegółów poznasz tutaj.

Oto zwiastun filmu:

Fakty historyczne o ludobójstwie w Wandei

Zapraszamy do obejrzenia poniższych filmów:

Opowieść nieocenionego prof. Grzegorza Kucharczyka:

Książka odkłamująca rewolucję

Wolność, równość, ludobójstwo. Kłamstwa i zbrodnie rewolucji francuskiej – tutaj znajdziesz znacznie więcej szczegółów.

Ta książka pomoże Ci prześwietlić kłamstwa na temat „zdobyczy” niesławnej rewolucji francuskiej. Ta ostatnia niestety podłożyła fundament pod kolejne nieszczęścia współczesnej ludzkości.