Oaza Dzieci Bożych – pierwsze spotkanie

Dnia 6 maja 2023 odbyło się pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

Dzieci po wspólnej modlitwie ustaliły zasady grupowe, wymyślały nazwę swojej grupy. Stworzyły też „wspólnotowego ludka” o cechach każdego z dzieci i pozostawiły ślady swoich rąk z miejscem na kolejnych członków Oazy.

Najwięcej czasu spędziły jednak na powietrzu ganiając do woli i grając w gry zapoznawcze i zespołowe.

Czekamy na kolejne dzieci, które chciałyby do nas dołączyć w każdą sobotę o godzinie 15!

Spotkanie prowadzi psycholog, mama jednego z oazowych dzieci oraz niezawodny w opowiadaniu o założycielu wspólnoty ks. Tadeusz Polak.

Będziemy na kolejnych spotkaniach wprowadzać elementy formacyjne z podręcznika ks. Franciszka Blachnickiego.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w zeszyty 60-kartkowe i coś do pisania.

Spotkania potrwają aż do końca roku szkolnego. Dostępna jest również oferta wakacyjna 🙂