Ogłoszenia duszpasterskie (2020.01.12)

Niedziela: Święto Chrztu Pańskiego

12 stycznia 2020

1. Druga niedziela miesiąca – taca inwestycyjna

• Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, na cele inwestycyjne.

2. Poniedziałek, 13 stycznia – Czuwanie Fatimskie

• Wspólny różaniec z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 15.30.
  • Po Mszy św. o godz. 16.00 indywidualna modlitwa wstawiennicza.
  • Wszystkich serdecznie zapraszamy.

3. Kolęda w naszej parafii – 2020 rok

• Msze św. w okresie kolędowym: od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 a w sobotę o 18.00.
  • Msze św. przez cały styczeń w kaplicy Sióstr Elżbietanek: codziennie o godz.: 7.00 (niedziela 8.30).
  • Księża odwiedzają wiernych w godzinach: poniedziałek – piątek od 17.00, sobota od 14.00.
  • Plan Wizyt Duszpasterskich znajdziesz tutaj.

4. Środa, 15 stycznia – spotkanie Wspólnoty Uwielbienia

• Zapraszamy do wspólnego uwielbiania Pana i zasłuchania w słowo Boże na spotkanie wspólnoty uwielbienia, w każdą środę o 19.00, do sali koło biura parafialnego.

5. Wolne intencje mszalne na miesiąc styczeń

• Informujemy, że mamy wolne intencje mszalne na ten tydzień oraz kolejne tygodnie miesiąca stycznia.
  • Zainteresowanych prosimy o podejście do zakrystii albo do biura parafialnego.

6. Ofiary na obiady dla dzieci z naszej parafii

• Przy ołtarzu Matki Bożej Fatimskiej można składać ofiary na obiady dla dzieci z naszej parafii. Bóg zapłać!

7. Nowa strona internetowa naszej Parafii

• W związku z nową stroną parafialną, szukamy: informatyków i grafików komputerowych, którzy chcieliby wspomóc redagowanie naszej strony.
  • Chętnych prosimy o kontakt z ks. Krystianem.

• W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie:
    Stanisława Pawlikowskiego, z Placu Górnośląskiego;
    Antoniego Urbanka, z ul. Wrocławskiej.
  • Pomódlmy się w ich intencji: Dobry Jezu…

• Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wyjeżdżającym na zimowy wypoczynek życzymy Bożego błogosławieństwa.

Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.