Ogłoszenia duszpasterskie (2020.02.09)

5. Niedziela zwykła

9 lutego 2020

1. Druga niedziela miesiąca – taca inwestycyjna

• Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, na cele inwestycyjne.

2. Wtorek, 11 lutego – Światowy Dzień Chorego

• W ten szczególny dzień poświęcony chorym, przeżywamy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  • Z tej okazji w naszej parafii będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych po Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00..

3. W liturgii tego tygodnia obchodzimy

• poniedziałek – św. Scholastyki, dziewicy;
  • piątek – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy.

4. Środa, 12 lutego

• Zapraszamy do wspólnego uwielbiania Pana i zasłuchania w słowo Boże na spotkanie Wspólnoty Uwielbienia, w każdą środę o godz. 19.00, do sali koło biura parafialnego.

5. Czwartek, 13 lutego – Czuwanie Fatimskie

• Wspólny różaniec z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 17.30.
    Po Mszy św. o godz. 18.00 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00, zakończona wspólnymi Nieszporami.
  • Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6. Nabożeństwa w naszej parafii

• Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP – w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy – w środy po Mszy św. wieczornej.
  • Różaniec w intencji pokoju – codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
  • Nabożeństwo do św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, trudnych małżeństw i zwaśnionych rodzin, każdego 22 dnia miesiąca po Mszy św. wieczornej.

7. Ofiary na obiady dla dzieci z naszej parafii

• Przy ołtarzu Matki Bożej Fatimskiej można składać ofiary na obiady dla dzieci z naszej parafii. Bóg zapłać!

8. Nowa strona internetowa naszej Parafii

• W związku z nową stroną parafialną, szukamy: informatyków i grafików komputerowych, którzy chcieliby wspomóc redagowanie naszej strony. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Krystianem.

Leszka Zakrzewskiego z ul. Inżynierskiej;
Teresę Frymark z ul. Wielkopolskiej;
Małgorzatę Popielarz z Al. Zwycięstwa.

• Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwej pamięci bliskich.