„ŚWIĘTY” – film o ks. Dolindo Ruotolo

Zapraszamy do obejrzenia (bezpłatnie!) filmu o niezwykłym człowieku. Dla tych którzy znają i nie znają ks. Dolindo.

Człowiek, który oddał się Bogu w ofierze za Kościół. Wszystko, co robił, miało na celu nieść chwałę Bogu.

Dowiedz się więcej o ks. Dolindo, jego nauczaniu i historii.

Fantastycznie opowiada o nim p. Joanna Bątkiewicz-Brożek – poniżej jej konferencja wygłoszona na wielkim wydarzeniu modlitewnym „Polska pod Krzyżem”.

Dla Boga nie ma nic niemożliwego, czyli o zawierzeniu księdza Dolindo Ruotolo

Warto także wysłuchać audycji „Nocne Światła” (Radio Plus), gdzie p. Joanna przekazuje jeszcze więcej informacji. Między innymi o postawie Polaków, którzy masowo odwiedzają grób księdza. Zadziwiając tym Włochów.

Opowiada także o szacunku dla Kościoła, który jest Matką. Cokolwiek gorszy Cię w Kościele – jest jeden powód, aby Go kochać – Jezus Chrystus. Uczmy się tej postawy, ponieważ media świeckie próbują zniszczyć w nas wiarę u samych podstaw.

Przywołane są także słowa Matki Bożej – Nie osądzajcie kapłanów – mój Syn ich wybrał i On ich osądzi.

Ks. Dolindo powtarzał, że mamy się za kapłanów modlić, a nie ich osądzać. Jego słowa zatrzymały p. Joannę w Kościele.