Msza Święta jest źródłem i szczytem życia Kościoła

Pan Jezus obiecuje wielkie Łaski tym, którzy często i nabożnie uczestniczą we Mszy (jednak nie zaniedbując obowiązków stanu).

NIEDZIELE i ŚWIĘTA

7.00
8.30 – (po Mszy św. GODZINKI)
10.00 – (z udziałem młodzieży)
11.30 – (z udziałem dzieci)
13.00 – (w I i III Niedzielę są udzielane Chrzty św.)
18.30
20.30
– Msze recytowana (bez śpiewu)

DNI POWSZEDNIE

7.00
8.00
18.30 (na pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną odmawiamy różaniec)

Msze Święte  w kaplicy sióstr Elżbietanek

Niedziele i święta – godz.: 8.30

Dni powszednie 7.00 (poniedziałki, wtorki środy, czwartki, piątki, soboty)

 • 18.00 (I-wsze piątki miesiąca)
 • Adres: Aleja Zwycięstwa 263, 81-525 Gdynia Orłowo, tel. 58 / 624 87 46

Msze Święte w kaplicy sióstr Karmelitanek Bosych

 • Codziennie – godz. 8.00
 • Adres: ul. Cumowników 8, 81-517 Gdynia Orłowo, tel. 58 / 624 86 58

CODZIENNIE

 • Różaniec, godz. 18.00 – w naszej parafii , zgodnie z życzeniem Matki Bożej, codziennie odmawiamy różaniec w intencji pokoju na świecie. Zapraszamy Cię pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

CO TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK

 • Różaniec do siedmiu boleści Maryi – zapraszamy na wspólne towarzyszenie bolejącemu sercu Maryi w modlitwie różańca do siedmiu boleści Maryi, który, ma nam pomóc wzbudzić żal za grzechy prowadzący do zbawienia. W każdy poniedziałek, po wieczornej Mszy św., około godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w intencji tych, którzy żyją jakby Boga nie było, za tych, którzy nie mają poczucia grzechu, a także za naszych bliskich, którzy pogubili się w życiu.

ŚRODA

 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po wieczornej Mszy św., połączona w roku Św. Józefa z Litanią do Św. Józefa.

CZWARTEK

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu, w ciszy, w każdy czwartek, po wieczornej Mszy św. Adorację rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia, a kończymy wspólnymi nieszporami o godz. 20.00. Przeczytaj dlaczego Adoracja jest ważna.

CO MIESIĄC

 • Nabożeństwo Fatimskie
  • Nasze comiesięczne czuwanie fatimskie: procesja z figurą fatimską i różaniec fatimski. O godz. 18.00 (przed Mszą św. wieczorną) rozważamy tajemnice radosne Różańca św.. Po Mszy św. procesja wokół kościoła ze śpiewem fatimskim oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu (odmówimy tajemnice bolesne i chwalebne Różańca św.).
 • Nabożeństwo do św. Rity
  • każdego 22-go dnia miesiąca po wieczornej Mszy Świętej.

W CIĄGU ROKU

Wielki Post